Po pierwsze, jeśli chcecie zostać zauważeni, najważniejszą sprawą, o którą musicie zadbać jest zdjęcie. Jak dobrać i zrobić prawidłowe pisałem już wcześniej, warto wspomnieć jeszcze o jednej, drobnej kwestii - powinniście w ogóle je dodać. ABS, czyli Absolutny Brak Selfie, jest niedopuszczalny! Nie mając zdjęcia, macie raczej niewielkie szanse na wzbudzenie zainteresowania innych.

Secundo, tutaj zatrzymamy się trochę dłużej, ważne jest uzupełnienie swojego profilu o wszystkie dane, które pomogą lepiej dopasować Wasze zainteresowania i pomóc znaleźć bratnią, polską duszę! Wiem, że żyjemy w czasach, w których dane są bardzo ważne, ale pamiętajcie, że tutaj nie podajecie najważniejszych informacji o sobie, czyli imienia i nazwiska, a swoje zainteresowania oraz kilka słów o sobie. Im więcej o sobie powiecie innym, tym łatwiej algorytm przyporządkuje osoby mające podobne poglądy czy interesujące się tymi samymi tematami. Jeśli macie taką możliwość i uprawiacie jakiś sport, bierzecie udział w rekonstrukcjach historycznych, albo zupełnie czymś innym, ale równie ciekawym, to wrzućcie na swój profil zdjęcie, na którym widać jak wykonujecie tę czynność. To potwierdzi Wasze słowa i uwiarygodni w oczach innych. Ludzie mający zainteresowania są dużo bardziej interesujący dla płci przeciwnej ;).

Po trzecie i już ostatnie - pamiętajcie o tym, żeby Wasz profil był spójny - nie podawajcie nieprawdziwych informacji - koniec końców zagada do Was ktoś, kto będzie znał się na temacie i... klops.

Powodzenia w poszukiwaniach bratnich dusz!