Poza tym rano znów trzeba wstać, a to, po całonocnych wojażach, wcale nie jest takie proste. Tu z pomocą przychodzimy np. My ;)

Niby każdy z nas korzysta z jakiegoś portalu społecznościowego, ale prawda jest taka, że nie są to miejsca dla ludzi, którzy poszukują nowej znajomości. Łatwiej tam pielęgnować znajomość, niż nawiązać nową, takie też jest w końcu ich przeznaczenie - "włożyć do książki twarz", którą już znacie. Jeśli poszukujecie jednak osoby, nieważne, czy tej jedynej, na całe życie, przyjaciela, czy towarzystwa dla zabicia samotności - to nie są dobre miejsca.

Dlaczego? Odpowiedź przychodzi sama - na portalach społecznościowych nigdy nie będziecie do końca pewni, czego poszukuje dana osoba. Tutaj - przynajmniej w 90% przypadków sprawa jest prosta, ponieważ cel portalu jest zupełnie inny.

Przejdźmy jednak do rzeczy. Siadacie zmęczeni w fotelu i... znów pewna niezręczność? Nie ma czego się obawiać. Jeśli jesteście bardzo nieśmiali, monitor może stać się dla Was dobrym ćwiczeniem, które pozwoli przełamać tę barierę! Musicie jednak nadal pamiętać o jednej, bardzo ważnej zasadzie: nie wolno kłamać! Jeśli ją złamiecie, w najbliższym czasie, kiedy postanowicie się spotkać z osobą poznaną w Internecie, napotkacie jeszcze większy problem - w rzeczywistości nie będziecie tą samą osobą, z którą chciał spotkać się ktoś po drugiej stronie kabla. A to może się przerodzić w zmarnowaną szansę, której bardzo będziecie żałować...